Jakie lokale wynajmować?

Czasami można spotkać się z biurami, które są położone w prestiżowych lokalizacjach, a ich wygląd jest naprawdę imponujący. W niektórych przypadkach warto inwestować w wynajem tego typu lokali, jednak nie zawsze jest to wskazane i rozsądne z ekonomicznego punktu widzenia.

Jeśli prowadzi się znaną i cenioną kancelarię prawniczą, to z pewnością trzeba nadać jej odpowiedni charakter. W małym i obskurnym biurze nie sposób przecież podejmować Czytaj dalej Jakie lokale wynajmować?

Jak zaoszczędzić na wynajmie?

Wiele firm wynajmuje lokale biurowe, ponieważ nie stać ich na zakupienie nieruchomości. Wynajem to zawsze spory koszt i dlatego warto postarać się go chociaż nieco zminimalizować. Pamiętajmy jednak, że niektóre oszczędności są tylko pozorne, ponieważ patrząc z szerszej perspektywy nie są wcale opłacalne.

Oszczędzać nie powinno się zbytnio na funkcjonalności biura. Nie może ono mieć zbyt małej Czytaj dalej Jak zaoszczędzić na wynajmie?

Dom a biuro

www.zlot2010krakow.pl www.synoradzki.com.pl

Lokal użytkowy musi spełniać zupełnie inne kryteria, niż lokal mieszkalny. Bierzmy to pod uwagę podczas wynajmowania biura dla naszej firmy. Nasz dom jest miejscem, w którym musimy czuć się swobodnie. Bardzo ważna jest estetyka wnętrz, chociaż oczywiście funkcjonalność też jest istotna.

http://www.bamartech.pl/dla_ogrodu_25.html

Wygląd i charakter aranżacji dopasowuje się zawsze do gustu domowników oraz do ich indywidualnych potrzeb. Jeśli dysponuje się Czytaj dalej Dom a biuro

Co z biurem?

Firma, która ma eleganckie biuro z pewnością zyska dzięki temu w oczach klientów. Nie zawsze jednak warto stawiać na efektowny wygląd i prestiżową lokalizację, ponieważ nie we wszystkich biurach zjawiają się klienci.

Podmioty takie, jak sklepy internetowe nie potrzebują marmurów na podłogach i perskich dywanów w gabinetach prezesów, chociaż oczywiście mogą posiadać takie luksusy. W przypadku tego typu Czytaj dalej Co z biurem?